mail : kontakt@onesto.pl | telefon : +48 516 000 816

Ciepły montaż okien w Dąbrowie Górniczej

Okna Drutex na podwalinach klinar i taśmie rozprężnej - ONESTO Dąbrowa Górnicza

Ciepłe i szczelne okna to podstawa

Dlatego klienci zdecydowali się spośród proponowanych okien wybrać stolarkę PCV Drutex IGLO Energy Classic, wyposażoną w dodatkową środkową uszczelkę ze spienionego EPDM, która jest wyjątkiem na polskim rynku i znacznie poprawia parametry szczelności okien. Same okna charaketeryzują się głębokością zabudowy 82mm, wykonane są na antracytowym rdzeniu PCV i pokryte okleiną (laminatem) w kolorze antracytu strukturalnego (mikrostruktura drewna, kornik). Okna wyposażone są w okucia Maco MultiMatic.

Ciepły i szczelny montaż również

Co ważne – można kupić najdroższe okna na świecie. Nic nie da wybór najlepszego produktu, jeżeli zostanie on zamontowany nieprawidłowo.

Montaż, który wykonaliśmy zrealizowany został warstwowo (tzw. ciepły montaż okien). W związku z faktem, iż budynek został wymurowany wyjątkowo dokładnie Inwestor zdecydował się na zastosowanie 3-funkcyjnej taśmy rozprężnej z systemu Illbruck i3, która zapewnia właściwą izolację termiczną, akustyczną przy jednoczesnym zachowaniu paroprzepuszczalności w kierunku na zewnątrz złącza okiennego.

Podwaliny pod okna

Przestrzeń pomiędzy “chudziakiem” a drzwiami tarasowymi została wypełniona z użyciem podwalin z firmy Klinar, wykonanych z XPS, które idealnie niwelują mostki termiczne w dolnych częściach tych okien.

Montaż miał miejsce w Dąbrowie Górniczej, ale jeżeli Twoja budowa znajduje się w Mikołowie, Katowicach czy Chorzowie – zapraszamy do nas!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.