Doradztwo

Zrobimy wszystko aby dobrać dla Ciebie takie rozwiązanie, które sprawi, że chociaż w tej jednej sprawie będziesz czuć się spokojnie i bezpiecznie.

Czas remontu czy budowy to moment, w którym czy chcesz, czy nie chcesz – żeby po zakończeniu inwestycji wszystko było w porządku – musisz stać się ekspertem w dziedzinie budownictwa. Bardzo ciężko w tak krótkim jak okres trwania budowy czasie zgłębić wszystkie meandry murarstwa, instalacji elektrycznych, hydrauliki, konstrukcji dachów, systemów ociepleń, stolarki okiennej i drzwiowej, tynków i innych prac związanych z wykończeniem budynku czy mieszkania.

Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu oraz wiedzy chętnie przy dobrej kawie poradzimy Ci jakie produkty i rozwiązania zastosować w trakcie Twojej inwestycji.

Oknami, drzwiami, bramami garażowymi czy roletami profesjonalnie zajmujemy się od 2012r. (nie licząc niektórych montażystów, którzy chwalą się nawet 25-letnim doświadczeniem w branży). Tysiące wstawionych okien i drzwi a także innych produktów sprawiły, że nie tylko szkolenia, ale przede wszystkim własne błędy nauczyły nas tego jak dobrze wykonać swoją pracę.

Nie możesz zdecydować się na konkretny profil okienny? Ciężko dobrać rodzaj parapetu spośród dostępnych? A może potrzebujesz po prostu ładnych drzwi, czy prostej i bezawaryjnej bramy garażowej? Jaki wariant montażu wybrać żeby było ciepło?

Tak na prawdę możliwości konfiguracji stolarki i wariantów montażu jest nieskończenie wiele – my pomożemy Ci znaleźć ten właściwy.

Wpadnij na kawę do naszego biura przy ul. Sienkiewicza 11/7 w Dąbrowie Górniczej lub zadzwoń – porozmawiamy i znajdziemy coś dla Ciebie.