Serwis gwarancyjny

Świadczymy usługi serwisowe na terenie całego Śląska, Zagłębia Śląsko-Dąbrowskiego i Małopolski

W ramach trwającej gwarancji producenta lub własnej wykonujemy naprawy serwisowe, regulacje, wymiany silników, automatyki, okuć i innych elementów stolarki.

Serwisujemy również produkty w okresie pogwarancyjnym – niezależnie od tego jakiego producenta masz okna czy drzwi – pomożemy z każdym produktem.

A co z uszkodzeniami mechanicznymi?

W przypadku uszkodzeń mechanicznych, które mają wpływ tylko na estetykę produktu lub obróbki – proponujemy certyfikowaną naprawę retuszerską przez naszego certyfikowanego serwisanta (system Ottimo). Możemy w ten sposób naprawić uszkodzoną okleinę, powierzchnię lakierowaną drzwi, parapetów, wyszczerbienia w płytkach czy wgniecenia w podłodze. Możliwości jest nieskończenie wiele – pomożemy we wszystkich.

Uszkodzenia mechaniczne, które sprawiają, że produkt nie działa jak należy najczęściej da się naprawić z użyciem wymiany elementów drobnych – po oględzinach przygotowujemy propozycję cenową wymiany i działamy dalej.

Jak zamówić serwis? Wystarczy zgłosić telefonicznie na numer naszego biura lub skontaktować się mailowo – po przeanalizowaniu sytuacji podejmiemy odpowiednie decyzje.