mail : kontakt@onesto.pl | telefon : +48 516 000 816

Montaż okien w budynku biurowym w Sosnowcu

Okna drutex IGLO Energy - montaż w Sosnowcu biurowiec

Prace montażowe w Sosnowcu

Montaż stolarki okiennej w nowobudowanym budynku biurowym w Sosnowcu (w okolicy ulica Małobądzka) wykonaliśmy w wersji podstawowej tzn. uszczelnienie zostało na życzenie naszego Klienta wykonane jedynie z użyciem piany poliuretanowej.

Dlaczego okna są cofnięte względem muru?

Ze względu na fakt, iż architekt, który projektował budynek założył, że cofnięcie miejsca zabudowy okien oraz belek nadprożowych pozwoli na schowanie skrzynek rolet zewnętrznych przy zachowaniu mniejszej grubości warstwy izolacji (styropianu). Z racji, iż Inwestor estetykę budynku przedłożył ponad lepszą izolację termiczną rozwiązanie to jest jak najbardziej akceptowalne.

Jakie okna do biura?

Budynek będzie pełnił funkcję biurowego. Stolarka, którą zakupił u nas Inwestor to wyrób PCV Drutex IGLO Energy Classic wykonane w obustronnym kolorze antracyt (RAL 7016). Okleina standardowo posiada niewielką strukturę typu “kornik”. Okna te są zarówno ładne jak i energooszczędne. Współczynnik przenikalności szyb to zaledwie 0,5W/m2*K!

Czemu okna Drutex IGLO Energy nie są zamontowane “na ciepło”?

Ponieważ nasz Inwestor obiecał, że sam zabezpieczy pianę z użyciem folii okiennych paroszczelnych i paroprzepuszczalnych, i słowa dotrzymał!

Potrzebujesz okien do swojego biura? Odwiedź nas, zadzwoń lub napisz wiadomość.

Chętnie pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązanie. Poza Sosnowcem też dowozimy sprawdzone produkty zaufanych producentów i montujemy wszystko w pełni profesjonalnie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.