mail : kontakt@onesto.pl | telefon : +48 516 000 816

Ciepłe drzwi wejściowe z montażem w Sosnowcu

KMT Supertherm 90 w kolorze złoty dąb, lustro weneckie - zamontowane w Sosnowcu

KMT Supertherm 90 – optymalne rozwiązanie do Twojego domu

Pan Rafał z Sosnowca zdecydował się na najczęściej dostarczany przez nas produkt jakim są drzwi KMT Supertherm 90.

Szczelność przede wszystkim

Drzwi pomimo tego, że producent nazywa je stalowymi wykonane są w technologii hybrydowej. Co to znaczy?

Konstrukcja skrzydła oparta jest na ramiaku drewnianym i płaszczu stalowym i wypełniona wsadem z poliuretanu.

Wsad z poliuretanu stosowany przez firmę KMT sprawia, że nawet po kilku latach użytkowania drzwi kształt skrzydła pozostaje ten sam co w dniu montażu. Piana poliuretanowa zanim trafi do drzwi sezonowana jest w odlanych blokach a następnie panele są wycinane, frezowane i wklejane do konstrukcji drzwi.

Drzwi z racji tego, że posiadają nieotwieralne naświetle boczne (tzw. dostawka) wyposażone są w ciepłą, aluminiową ościeżnicę. Szkło zastosowane w zestawie to tzw. lustro weneckie (fenickie), które zapewnia więcej prywatności wewnątrz budynku aniżeli zwykła, przezroczysta szyba.

Szczelne drzwi z montażem w Sosnowcu

Drzwi tego typu na dzień dzisiejszy sprzedajemy i montujemy w nowych budynkach najwięcej. Dzieje się tak dlatego, że skrzydło Supertherm posiada 4 przylgi oraz dodatkowy próg opadający, który sprawia, iż po zamknięciu drzwi są bardzo szczelne i zapewniają bardzo duży komfort użytkowania.

Skrzydło zamiast klasycznych zamków wyposażone jest w zasuwnicę listwową, która sprawia, że drzwi domykają się bardzo delikatnie i są jednocześnie blokowane w 3 punktach.

Drzwi z pochwytem (antabą) czy zwykłą klamką?

Pan Rafał z Sosnowca zdecydował, że w swoich drzwiach do nowobudowanego domu chce mieć klamkę, pomimo tego, że pochwyt zwany również antabą jest bardzo estetyczny i wiele osób się na niego decyduje. Skąd ta decyzja? Klient uznał, że brak klamki na zewnątrz i konieczność wychodzenia na zewnątrz z kluczem, lub konieczność podpięcia elektrozaczepu, lub pamiętanie o zmianie ustawień zamka na tzw. dzienny za każdym razem gdy wychodzi na zewnątrz zwyczajnie nie jest dla niego.

Montaż drzwi na podwalinie z klinarytu

Super ciepłe drzwi a montaż z użyciem samej piany? Nic podobnego. Pan Rafał jest bohaterem na swojej budowie, co potrafi sam – robi sam. Zarówno okna jak i drzwi zewnętrzne postanowił we własnym zakresie uszczelnić prawidłowo po zakończonym montażu. Natomiast przestrzeń pomiędzy płytą fundamentową a progiem drzwi trzeba było uszczelnić na etapie montażu. Stąd pod drzwiami zamontowana została wykonana na wymiar podwalina z klinarytu (bardzo twardy i bardzo ciepły materiał) dzięki czemu cała przegroda jest szczelnie zaizolowana.

KMT Supertherm 90 z montażem w Sosnowcu – specyfikacja

Drzwi, które dostarczyliśmy i zamontowaliśmy to produkt polskiej, solidnej firmy KMT z Kobylnicy.

Model: KMT 90 Supertherm
Szerokość: “90”
Kierunek: Prawo
Otwieranie: Na zewnątrz
Skrzydło: Perfekt 9 A / szklenie: Lustro weneckie
Modyfikacja: Ramka inox
Kolor: Złoty dąb
Naświetle boczne: szyba lustro weneckie
Klamka: Gama z zabezpieczeniem INOX
Ościeżnica: Alu 90

Zapraszamy codziennie do naszego biura w Dąbrowie Górniczej przy ul. Sienkiewicza 11/7, gdzie możesz zobaczyć ten konkretny model drzwi (mamy co prawda w innym kolorze) oraz porównać go z pozostałymi drzwiami w naszej ofercie. Potrzebujesz drzwi w Lędzinach lub Katowicach – dojedziemy również do Ciebie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.