mail : kontakt@onesto.pl | telefon : +48 516 000 816

Montaż drzwi Porta Focus 4.B w Sosnowcu

Drzwi porta focus premium 4.B - Realizacja ONESTO

Drzwi wewnętrzne stanowią jeden z ostatnich elementów wykończenia domu czy mieszkania.

Najpopularniejsze na dzień dzisiejszy komplety drzwi to ościeżnica regulowana bezprzylgowa + skrzydło + klamki.

Nasi klienci z Sosnowca zdecydowali się wybrać solidne i trwałe drzwi firmy Porta – Focus Premium 4.B w kolorze białym. Drzwi bezprzylgowe zamontowane na ościeżnicach regulowanych Porta System przez naszą Autoryzowaną Grupę Montażową Porta sprawiły, że na twarzach naszych klientów zagościł szczery uśmiech 🙂

Czym charakteryzuje się ten konkretny model? Oprócz świetnego wyglądu drzwi doprowadzają dużo światła przez “mleczne” szyby o dużej powierzchni.

Jaka jest wada modelu Focus? W zasadzie naszym subiektywnym zdaniem tylko jedna – brak pełnej szczelności akustycznej, gdyż szyba umieszczona centralnie względem ramiaka drzwi nie przylega do górnej uszczelki przez co pewne dźwięki wydostają się na zewnątrz pomieszczeń – ale to drobny detal, który w porównaniu z innymi zaletami jest wręcz niezauważalny.

Klienci często pytają czy drzwi bezprzylgowe ciężko się reguluje? Nie. Natomiast pod warunkiem, że zamontowane są prawidłowo, a to już nie jest tak oczywista kwestia. Dlatego zawsze sugerujemy zastanowić się, czy lepiej pozwolić sobie na droższy i lepszy montaż, czy “użerać” się z opadającymi skrzydłami w przyszłości i płacić regularnie za serwis drzwi.

Zadzwoń lub odwiedź nasze biuro w Dąbrowie Górniczej – dla Ciebie również znajdziemy odpowiednie drzwi i wykonamy profesjonalny montaż, na który udzielamy 24-miesięcznej gwarancji!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.